Sokak hayvanları için proje

bencede

Member
Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak vilayetlerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), hayata geçirdiği toplumsal sorumluluk projelerine yenisini ekledi. Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ile iş birliği gerçekleştiren Osmangazi EDAŞ, hizmet verdiği vilayetlerde tam kapanma periyodunda sokak hayvanlarını düşünerek 200 mama kabı yerleştirdi, 2 ton mama dağıttı. Hayata geçirilecek proje hakkında değerlendirmede bulunan Osmangazi EDAŞ Genel Müdürü Fuat Celepci, şunları söylemiş oldu: “Hizmet verdiğimiz vilayetlerin elektrik dağıtım hizmetini karşılamanın yanı sıra, paydaşı olduğumuz toplum ve dünyanın gereksinimlerine da karşılık vermek ismine efor serf ediyoruz. Hayvan dostlarımız için başlattığımuz mama ve kap dağıtımı projesinin fikrinin çalışanlarımızdan gelmesi bizi oldukca mutlu etti. Pandemi devrinde kesintisiz hizmet sunmak için alanda bakılırsav alan çalışma arkadaşlarımızın bu muhtaçlığı görmesi ve bizlerle paylaşması kararında sokak canları alanında uzman takım HAYTAP ile de süratle bir ortaya gelerek projeyi başlatmış olduk. Bu hoş proje için çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunmak ve önümüzdeki günlerde bu projenin gelişerek büyümesi için çalışmalarımızı sürdüreceğimizin muştusunu vermek isterim.”dedi.

Hibya Haber Ajansı