Pazar günü yol durumu: Trafikte ve karayollarında son durum

DrEMEL

Global Mod
Global Mod
Karayolları Genel Müdürlüğü’nün (KGM) yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu niçinle 21.00-07.00 saatlerinde iki istikamet bölümler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametlerden iki istikametli sağlanıyor.

Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale Bölümü Otoyolu‘nun Gelibolu Güney Kavşağı-1915 Çanakkale Köprüsü (Avrupa yönü) 1-3. kilometrelerinde 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadükleri üzerinde bakım-onarım çalışması sebebiyle sağ şerit trafiğe kapatılıyor.

Akhisar-Salihli yolunun 0-5. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları ötürüsıyla ulaşım denetimli sürdürülüyor.

Ankara-Kırıkkale yolunun 10-13. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları niçiniyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım öteki istikametten iki taraflı devam ediyor.

Çerkezköy-Saray yolunun 20-21. kilometrelerindeki Kapaklı Köprülü Kavşağı’nda köprü imal çalışmaları sebebiyle 11.00-18.00 saatlerinde Saray-Çerkezköy istikameti trafiğe kapatılarak ulaşıma öteki istikametten iki istikametli müsaade veriliyor.

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 14-20. kilometrelerinde üretim çalışmaları ötürüsıyla ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı sağlanıyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak elektrik-elektronik sistemi bakım ve tamirat çalışması niçiniyle 16 Eylül’e kadar 08.00-17.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten denetimli sürdürülüyor.

Altköy-Refahiye-Erzincan yolunun 37-42. kilometrelerinde her iki istikamette toprak işleri, sanat yapıları, üst yapı BSK işleri ve heyelan ıslah üretim işi, İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 25-43. kilometrelerinde asfalt sathi kaplama çalışmaları ötürüsıyla kelam konusu kesitlerde şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri değer taşıyor.

Kayseri-Pınarbaşı yolunun 47-52. kilometrelerinde üretim çalışmaları sebebiyle Kayseri-Pınarbaşı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım öteki istikametten iki taraflı gerçekleştiriliyor.