Oyuncu Çağlar Ertuğrul’dan Tamer Karadağlı’ya gönderme: “Birisi mimik yapıyor sandım arkamda”

Irina

New member
Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “en uygun erkek oyuncu” mükafatını alan Çağlar Ertuğrul, 58. Antalya Altın Portakal Sinema Şenliği Ödül Töreni’nde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın içinde geçen diyaloga göndermede bulundu.

47’ncisi düzenlenen Altın Kelebek Mükafatları, düzenlenen merasimle sahiplerini buldu. Gecede En Düzgün Erkek Oyuncu ödülünün sahibi TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisindeki performansıyla Çağlar Ertuğrul oldu. Mükafatı almasının akabinde teşekkür konuşması yapan Çağlar Ertuğrul, Altın Portakal’daki Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı içinde yaşanan olaya da göndermede bulundu.

Konuşması esnasında bir anda dönerek gerisini denetim eden Ertuğrul’a sunucu Cem Davran “Bu o merasimlerden değil, bak ne hoş kenarda duruyor” yorumunda bulundu. Bunun üzerine Çağlar Ertuğrul, “Birisi mimik yapıyor sandım ardımda o yüzden ” tabirlerini kullandı.

58. Antalya Altın Portakal Sinema Şenliği Ödül Töreni’nde oyuncular Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın içinde geçen diyalog gündem olmuştu. Yalçın’ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını muhakkak eden tutum sergilemiş, bir süre daha sonra ise konuşması devam eden Yalçın’a mükafatını uzatmıştı. Bunun üzerine Yalçın ise “Kim verdi mükafatı? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?” tabirlerini kullanmıştı.

TIKLAYIN – Yeni Akit’ten Nihal Yalçın haberi: yıllar evvel Kurtlar Vadisi’nde PKK’lı canlı bomba rolünü oynamış!

TIKLAYIN – 2021 Antalya Altın Portakal’a Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın gerginliği damga vurdu: Neler yaşandı?

TIKLAYIN – Tamer Karadağlı’dan Nihal Yalçın açıklaması: Hanımefendi ‘Selahattin Demirtaş’a özgürlük’ yazmış

TIKLAYIN – Bahçeli, Tamer Karadağlı’yı arayarak tebrik etti