La Casa De Papel’in ‘Berlin’i Pedro Alonso: Dizi bir daha çekilse ‘İstanbul’ olurum

Irina

New member
Kaleme aldığı Filippo’nun Kitabı’nı tanıtmak üzere İstanbul’a gelen La Casa De Papel dizisinin Berlin’i Pedro Alonso, dizi bir daha çekilse ‘Berlin’ yerine ‘İstanbul’ olmak isteyeceğini belirtti.

Kaleme aldığı Filippo’nun Kitabı’nı tanıtmak üzere İstanbul’a gelen La Casa De Papel dizisinin Berlin’i Pedro Alonso, Show TV’den Ömür Sabuncuoğlu’na verdiği röportajda, dizi bir daha çekilse Berlin değil ‘İstanbul’ karakterini canlandırmak istediğini söylerken, “Bence İstanbul tek bir diziye sığdırılacak bir kent değil” dedi.

Berlin karakteriyle birlikte dünyanın en cazip erkekleri içinde gösterilen Pedro Alonso, kendisini ‘çirkin’ bulduğunu söylerken, “Çekici bulunmak bana fantastik geliyor fakat ben en berbatlardan biriyim” diye konuştu.

Ünlü oyuncu, Türk bayanları hakkında ise, “Genel olarak Türk insanlarını fazlaca seviyorum. Yayıncılık kesiminde tanıştığım bayanlardan yola çıkarak fazlaca hazırlıklı, hayli profesyonel, epey akıllı ve hayli eğitimli olduklarını söyleyebilirim. Bu benim için fazlaca hoş bir sürpriz oldu” diye konuştu.

“İstanbul’da uzun müddet kalmak istiyorum”

Türkiye’ye ikinci kere geldiğini ve epey sevdiğini belirten Pedro Alonso, “İstanbul benim uzun müddet kalmak istediğim yerlerden bir tanesi. Yalnızca vakit geçirmek için değil burada kalıp fotoğraf yapmak, gezmek ve hoş anılar biriktirmek istiyorum” dedi.

Kitabını birlikte kaleme aldığı sevgilisi Tatiana’yla tanışma hikayesini de anlatan Alonso, “Onunla birinci karşılaştığımız an kitabımızın çıkış noktasıydı. Kitabım bir sinema olsa Tatiana’yla tanışma anımız epeyce romantik bir sahne olurdu. Başlangıçta bir aşk bağımız yoktu, ortamızda aralık vardı. Birbirimize kur yapmadan ilerledik ve daha sonrasında ilgi netleşti” sözünü kullandı.

TIKLAYIN – Pedro Alonso Akasya AVM’de okuyucularıyla bir ortaya geldi