Kim Kardashian “Moda İkonu” mükafatı aldı: Beni moda dünyasına takdim ettiği için Kanye’ye teşekkür ediyorum

Irina

New member
Kim Kardashian, Halkın Seçimi Ödülleri’ndeki konuşmasında, farklı yaşadığı eşi Kanye West’i kendisini moda dünyasına takdim ettiği için överek, “Beni moda dünyasına nitekim takdim ettiği için Kanye’ye de birebir biçimde teşekkür ediyorum. Modaya aşık oldum ve hayli sayıda bireyden epeyce fazla ilham alıyorum” dedi.

41 yaşındaki reality TV yıldızı, Moda İkonu mükafatını 7 Aralık salı günü düzenlenen yıllık merasimde, oyuncu Tracee Elli Ross’tan aldı.

Independent Türkçe’nin haberine bakılırsa yaptığı konuşmada Kardashian, CFDA Moda Ödülleri’ne birinci defa katıldığında kıyafetlerini tasarlayan Zac Posen, Riccardo Tisci ve Oliver Rousteing dahil birkaç tasarımcıya kendisini destekledikleri için teşekkür etti. Kardashian kelam konusu isimlerin kendine “gerçekten inandığını” ama “muhtemelen Kanye’den bir telefon aldıktan daha sonra ikna olduklarını” söylemiş oldu.

Kardashian ödül kabulünde, “Bu, uyanıp bu mükemmel kıyafetleri giyip yeni şeyler denediğim, risk aldığım bir düş üzere, fazlaca onur duyuyorum, size fazlaca teşekkür ederim.” sözlerini kullandı.

West ve Kardashian, Şubat ayında boşandılar

Çift, 2014’te İtalya’nın Floransa kentinde evlendikten 6 yılı geçkin bir süre daha sonra, Kardashian şubatta West’te karşı boşanma davası açmıştı.

Eski çiftin North (8), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm (2) isimli 4 çocuğu var.

Kardashian salı günkü konuşmasında mükafatı almaktan “onur” duyduğunu söylemiş oldu ve ekledi:

“Dolap düzenleyicisi olarak başlamıştım”

“Dolap düzenleyicisi ve stilist olarak başlamıştım. Yani bir moda ikonu mükafatı kazanıyor olduğum gerçeği, benim için gerçekdışı bir an üzereydi. Benimle çalışmaya istekli dizayncılar var; bu biçimde anları her gün yaşıyorum. İstekli olmadıkları vakit içinder da olmuştu.”

Kardashian’ın dolap düzenleyicisi olduğu günlerde en ünlü müşterilerinden biri de Paris Hilton‘du. Keeping Up With the Kardashians’ın 2019’da yayımlanan bir kısmında Kardashian, Hilton’a minnettarlığını lisana getirerek onun için “her şeyi yapacağını” söylemişti.

Kardashian, merasime Balenciaga’nın İlkbahar 2022 hazır giysi koleksiyonundan gibir daharek büsbütün siyah bir görünümle katıldı. Siyah işlemeli kaplumbağa sırtlı bir tulum giyen 4 çocuk annesi, üzerine uyumlu bir elbise ve tam kollu eldivenler giydi. Aksesuar olaraksa özel tasarım siyah güneş gözlüğü ve mücevherli büyük küpeler taktı.