Hero Baby’den ‘’İklim Olumlu 2030’’ vizyonu ile etrafa tam takviye

bencede

Member
“İklim Olumlu 2030” vizyonunu sürdürülebilirlik başlığı altında yöneten Hero Baby Türkiye, kaynakların verimli kullanması, tabiat dostu üretim ve sağlıklı olarak doğal besin başlıkları altında kıymetlendiriyor. Gelecek jenerasyonlara daha yeterli bir etraf bırakmak inancıyla yola çıkan Hero Baby, sürdürülebilir kaynak kullanması yoluyla hammaddelerin korunmasına dikkat çekiyor, toprağın biyolojik çeşitliliği ve sıhhati üzerinde sahip olmak ismine çiftçiler ve tedarikçilerle iş birliğinde bulunuyor.

Hero Baby, Ankara’da bulunan iki fabrikasıyla bebek maması üretiminde kaynakların verimli kullanılması için çalışmalarına emin adımlarla devam ediyor. Güç tasarrufunun sürdürülebilir bir çevreyi desteklediğini vurgulayan Hero Baby, değişen teknolojinin odağında üretim süreçlerinde su ve elektrik üretimini minimize etmeyi ihmal etmiyor. Geri dönüştürülmüş ambalajlarla üretimi gerçekleştirerek, tabiatın sunduklarını daha aktif konusunda da kıymetli adımlar atan marka, gelecek jenerasyonların sağlıklı gelişmeninde tabiatın korunması gerektiği unsurunu benimsiyor. “İklim Müspet 2030” inisiyatifinin son halkasında da tarladan itibaren başlayan sürdürülebilir bir seyahatin doğal bir kararı olarak doğal olarak sağlıklı bir gıdayı tüketicileriyle buluşturuyor. bu biçimdelikle tüm üretim süreçlerinde sürdürülebilirliği öne çıkaran bir bakış açısıyla üretimlerine devam ederek, 2030 yılına kadar Türkiye dahil olmak üzere tüm dünyada tabiatın eserler için sunduğundan daha fazlasını tabiata geri kazandırmayı hedefliyor.

Hero Baby Türkiye, ekosisteminin korunmasına yönelik geliştirilen ve Türkiye’deki arı popülasyonunu destekleyen 6 yıllık “Bu Bahçede Arı Var!” projesini akabinde bir daha üniversite ve özel bölüm iş birliğinde megakentlerdeki arı nüfusuna dikkat çekerek 2020 yılında “Arı Meskenim Geleceğim” projesini de başlattı. Proje çerçevesinde tabiatta yalnız yaşayan soliter arıların, kent nüfusu içerisinde de doğal hayatı desteklemesini amaçlayan arı meskenleri yardımıyla, 5 yıl içerisinde 50 milyon arıyı kent yaşantısına kazandırmayı planlayan Hero Baby Türkiye, çocukların kentte de kolundan meyve ve zerzevat tüketmesini hedefliyor.

Hibya Haber Ajansı