Elçin Sangu: Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştireceğim fazlaca ünlü var; inşallah daldan silinirler

Irina

New member
Ünlü oyuncu Elçin Sangu, televizyon dünyasındaki birtakım şahıslar hakkında ateş püskürürken, “Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştireceğim fazlaca ünlü var. İnşallah bölümden silinirler” dedi.

‘Öyle Bir Geçer Vakit ki’, ‘Kurt Seyit ve Şura’ ve ‘Kiralık Aşk’ üzere dizilerde canlandırdığı rollerle tanınan Elçin Sangu, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Sangu, özel ve iş hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Sektörden silinirler inşallah”

Sangu, “Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştiririm dediğin ünlü var mı?” sorusuna, “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim fazlaca insan var. ‘Allah belasını versin, daldan silinir inşallah. Bu niçin bu biçimde paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var” cevabını verdi.

“Kiralık Aşk’ı iki defa reddettim”

‘Kiralık Aşk’ dizisiyle mesleğinde büyük çıkış yakalayan oyuncu, “Dizinin başarılı olacağını evvelinde hissettin mi?” sorusunu şu biçimde cevapladı:

“Kiralık Aşk’ı ben iki defa reddettim. Ümmü Burhan (yapımcı) ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, o denli söyleyeyim. Ümmü Hanım bana ‘Kızım ne kaybedeceksin? Senin fazlaca çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. en çok romantik güldürü denemiş olursun’ dedi. Ben o denli girdim o işe.”

“Sahte hesabım yok”

Toplumsal medyada düzmece bir hesabı olmadığını söyleyen Sangu, “Olmayacak birini stalk’larken ezkaza like’layıp akabinde like’ı geri çektin mi?” sorusunu ise, “Ben genelde birini stalk’lamıyorum. bu biçimde uydurma bir hesabım da yok. esasen sayfamı da kendim yönetiyorum” halinde yanıtladı.

Çok inatçı olduğunu söyleyen Sangu, bu özelliğinin kendisine ziyan verdiğini belirtti. Ünlü oyuncu, “Ben Çerkez’im genimden atamıyorum” dedi.