Damla Ersubaşı’nı eleştiren magazin yorumcusu Ebru Şancı: Kocam beni tartaklamıyor mu? Evet, vurmuyor ancak her meskende var

Irina

New member
Yorumculuk yaptığı Magazin Masası programında şiddet sebebi öne sürülerek boşandığı eski eşiyle barışan Damla Ersubaşı’dan bahseden Ebru Şancı’nın, “Ben arbede etmiyor muyum kocamla? Kocam beni tartaklamıyor mu? Evet, vurmuyor lakin her meskende var” kelamları dikkati çekti.

yıllar evvel yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle tanınan Damla Ersubaşı, 2020 yılında 2 çocuğunun babası Mustafa Can Keser ile olaylı bir biçimde boşandı. İhanet ve şiddet argümanlarıyla yollarını ayıran ikili, geçtiğimiz günlerde buzları eriterek barıştı. Teve 2’de yayınlanan Magazin Masası programında yorumculuk yapan Ebru Şancı da Ersubaşı’ya reaksiyon gösterirken dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“Madem şiddet gördün barışmasaydın”

2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen ve 3 çocuk dünyaya getiren Ebru Şancı, eşiyle barışan Ersubaşı için “Eskiden kol kırılır yen ortasında kalırmış. Artık Damla’nın en büyük yanılgısı ortaya çıkarması. Madem şiddet olayını çıkarıyorsun bu biçimde barışmayacaksın. Bu adam için de makus bir şey. Lakin bunu halk bilmek zorunda değil. Polise gitsin. Duyurup daha sonra barışmayacaksın artık. Şayet kocanızı sahiden seviyorsanız ve kopamıyorsanız adamı berbat adam ilan edip 3 gün daha sonra kocam beyefendi diye paylaşma. Bindiğin kolu kesme” görüşünü söz etti.

“Kocam beni tartaklıyor”

Canlı yayında sonlarına hâkim olamayan Ebru Şancı, kendi evliliğinden bahsederken, “Ben hengame etmiyor muyum kocamla? Kocam beni tartaklamıyor mu? Evet, vurmuyor ancak her konutta var” biçiminde konuştu.

Partneri reaksiyon gösterdi

Tıpkı programda yorumculuk yapan Esin Övet ise ortaya girerek, “Tartaklama derken… Bu düzgün bir şeymiş üzere konuşmayalım” dedi. Şancı ise “Hayır asla… Fakat her konutta olan şey. O denli makus olarak tartaklama demiyorum” karşılığın verdi.