Çağlar Ertuğrul’un göndermesine ait Tamer Karadağlı’dan açıklama: Espri yapmış çocukcağız

Irina

New member
Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘en uygun erkek oyuncu’ mükafatını kazanan Çağlar Ertuğrul sahnede yaptığı hareketlerle gündem oldu. Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın içinde yaşanan olaya gönderme yapan Ertuğrul, gelen reaksiyonlar daha sonrası açıklama yaparak Karadağlı’yı epey sevdiğini ve hedefinin eğlenmek olduğunu tabir etti. Öte yandan Karadağlı, hususa ait, “Espri yapmış çocukcağız. Bir sorun görmüyorum” dedi.

“Altın Kelebek Ödülleri” merasiminde, ‘En Yeterli Erkek Oyuncu Ödülü’nü alan Çağlar Ertuğrul, 58. Antalya Altın Portakal Sinema Şenliği Ödül Töreni’nde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın içinde geçen diyaloga göndermede bulundu.

Konuşması esnasında bir anda dönerek gerisini denetim eden Ertuğrula sunucu Cem Davran “Bu o merasimlerden değil, bak ne hoş kenarda duruyor” yorumunda bulundu. Bunun üzerine Çağlar Ertuğrul, “Birisi mimik yapıyor sandım gerimde o yüzden” ifadelerini kullandı. Ertuğrul’un bu davranışı, Altın Portakal’daki Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı içinde yaşanan olaya gönderme olarak yorumlandı.

Hususla ilgili toplumsal medya hesabından açıklama yapan Ertuğrul, şu bildirisi paylaştı:

“Tamer Abi’yi de epeyce severim ve sayarım”

“Bu ortada benim trollüklerimi bilen bilir, Tamer Abi’yi de epeyce severim ve sayarım. Onun işleriyle büyüdük ancak iki espri yapamayacaksak yaşamayalım! Komik bulmazsınız o farklı lakin bir laf için bazılarının berbat ithamları hayli alakasız.”

Yaşananların akabinde Karadağlı’dan birinci açıklama geldi. Sabah’ta yer alan habere nazaran Karadağlı mevzuya ait şunları söylemiş oldu:

“Genç kardeşlerimize karşı daha fazla toleranslı olmamız gerekiyor”

“Espri yapmış çocukcağız. Ben çok büyütmüyorum. Bir alınganlık sözkonusu değil. Bizler onların meslek büyükleriyiz. Onlardan daha deneyimli ağabeyleriyiz. En ufak bir davranışlarında onlara reaksiyon gösteremeyiz. Genç kardeşlerimize karşı daha fazla toleranslı olmamız gerekiyor. Bir sorun görmüyorum.”