Zeljko Obradovic: “Fenerbahçe’nin ödeyeceği parayı gördünüz mü!”

Anje

Global Mod
Global Mod
Partizan Başantrenörü Zeljko Obradovic, EA7 Emporio Armani Milan’a kaybettiği maç daha sonrası Sırp basınında çıkan haberlere reaksiyon gösterdi.

Bu yaz gazetelerde kaç tane oyuncuyu Partizan’a yazdınız, sayamadım bile.” diyerek kelamlarına başlayan Obradovic, “Haberlerinizin tamamı bilim kurgu! Bu kadar ismi kim yazıyor, bilmiyorum. Bana gelip rastgele bir ismi sormadınız bile, niye yazıyorsunuz. Şu anda öbür bir oyuncu transfer edecek bütçemiz yok. Elimdeki takımla çalışmaya devam edeceğim.” dedi.

Obradovic, “Bazıları ‘Partizan Campazzo’yu istiyor‘ yazdı. Fenerbahçe ve Real Madrid’in Campazzo’ya ne kadar ödeyebileceğini gördünüz mü? Partizan bu paraları verebilir mi sanıyorsunuz! ‘Partizan’ın parası var‘ yazıyorsunuz. Partizan, taraftarlarıyla bir arada hoş bir öykü yazdı ve epey yeterli sayıda bilet sattı. bu türlü bir bütçe oluşabildi.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

2013-2020 ortası Fenerbahçe’yi çalıştıran ve sarı lacivertli kulübü 2017’de Avrupa’nın tepesine çıkaran Zeljko Obradovic, bu dönem THY EuroLeague’de çıktığı birinci 3 maçın tamamını kaybederek mesleğinde berbat manada bir unsur imza attı.