Uzaylılar 1945’te Dünya’ya İndiler mi? Bir savunma kanunu cevaplar arar.

Anje

Global Mod
Global Mod
doktor Vallée, Trinity olayını birkaç yıl önce bir gazeteci olan Paola Harris ile araştırmaya başladı ve kazaya tanık olduğunu iddia eden kişilerle röportaj yaptı. doktor Vallée ve Bayan Harris, avokado şeklindeki nesnenin ayrıntıları da dahil olmak üzere araştırmalarını Trinity: The Best-Kept Secret adlı bir kitapta kaydettiler. Ayrıca, nesneyle çocukken karşılaştıklarını ve “küçük yaratıklar” olarak tanımladıkları şeyi bulduklarını söyleyen tanıklarla da konuştular.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Dr. Vallée, “Hükümetten, özellikle de Pentagon’dan her zaman sivil gözlemlerin güvenilmez olduğuna dair bir his olmuştur. “Bunun nedeni,” dedi, “sivillerin neler olup bittiğini gerçekten belgeleyecek teknolojiye sahip olmaması ve Pentagon’un sahip olduğu açık.”

Ancak, dedi Dr. Vallée, “kendi alanında bir çiftçinin” olası bir UFO’yu niteliksel olarak gözlemlemek için nitelikli olmaması için hiçbir neden yok. “Sivil gözlemler daha uzun ve daha ayrıntılı olma eğilimindedir, analiz edebileceğimiz bir iz bırakma eğilimindedir” dedi.

Stanford Üniversitesi’nden bir ekiple UFO’ların düşmesinden veya yere inmesinden sonra geride kalan mineral ve enkaz örneklerini analiz etmek için çalıştığını söyledi.

“Yeni projenin bunu yapmaya devam etmesini umuyorum çünkü bilimsel olarak yapmanın yolunu gösterdiğimizi düşünüyorum” dedi Dr. Vallee. “Bir biyoloğun bakabileceği herhangi bir kanıtımız yok, ancak orada yaşam olması gerektiğine ve Dünya’nın benzersiz olmadığına dair önemli istatistiksel ve şimdi gözlemlenebilir kanıtlarımız var” diye ekledi.

83 yaşında Dr. Vallée, yaşamı boyunca hala sağlam kanıtlara güveniyor.

“Bilim hareketli bir sınırdır” dedi. “Küçük cevaplar olsalar bile doğru cevapları istiyorum ve artık spekülasyon yok.”