Üç çocuk annesi Gal Gadot: Mümkün olsa haftada bir doğururum

Irina

New member
Gal Gadot, annelik sevgisini ve doğum yapmanın kendisi için ne kadar “büyülü” olduğunu anlattı.

36 yaşındaki Wonder Woman yıldızı, InStyle dergisinin Sert Bayanlar temalı şubat sayısı için verdiği söyleşide, çocuk doğurmakla ilgili deneyimlerini samimi halde anlattı ve “doğum yapmayı” sevdiğini, şayet fırsatı olsa bunu daha sık yapacağını deklare etti.

Gadot, “Yapabilseydim haftada bir doğururdum. Çok büyülü bir şey. Dürüst olmak gerekirse, her vakit epidural aldığım için hayli acı verici değil. Hayat yarattığınızı hissettiğiniz tam o an, inanılmaz.” sözlerini kullandı.

“Hamilelikler benim için zorlu”

Fakat eşi Yaron var iseno‘yla 10 yaşındaki Alma, 4 yaşındaki Maya ve 8 aylık Daniella isminde üç kıza sahip Red Notice sinemasının yıldızı, migrenlerle boğuştuğu ve kendini âlâ hissetmediğinden hamileliğin kendisi için daha sıkıntı olduğunu kabul etti.

Gadot, “Hamilelikler benim için güçlü. Hasta hissediyorum ve migrenim oluyor. Rahat hissetmiyorum.” kelamlarını kaydetti.

Gadot, çocuk doğurmanın yanı sıra üç kızı kelam konusu olduğundan ne kadar müdafaacı davrandığına da değindi. Aktris, kızlarının, hayatının “mümkün mertebe mahrem tutmaya çalıştığı” bir istikameti olduğunu deklare etti.

Ünlü oyuncu, “Mümkün mertebe mahrem tuttuğumdan emin olduğum tek şey onlar. Saf, inançta ve müdafaa altında kalmalarını istiyorum. Çok şey paylaşıyorum. her insanın bağlantı kurabileceği yahut bir şeyler öğrenebileceği tecrübelerden geçtiysem, bunun kusursuz olduğuna inanıyorum. Lakin ailem kelam hususuysa çok korumacıyımdır.” itirafında bulundu.

“Yaptığım en sert şey aile ömrümü ve oyunculuk mesleğimi bir ortada götürmek”

Gadot, InStyle söyleşisinde ayrıyeten yaptığı en sert şeyin, hamileliğin ortasındayken yahut çocuk büyütürken bir sinema üzerinde çalışmak olduğunu belirtti. Wonder Woman yıldızı, mesleğini ve ebeveynliği bir ortada götürdüğü ömründen bahsederken, “Setteyken bir uçurtma üzeresiniz. Çok yükseğe uçabilir ve havayı yakalamaya çalışabilirsiniz. daha sonra bir anne olarak asıl vardiyanızı icra etmek için konuta dönersiniz. Yaptığım en sert şey bu: Aile hayatımı ve oyunculuk mesleğimi bir ortada götürmek” diye ekledi.