Tuvana Türkay yorumlara isyan etti: Burnum haricinde en ufak bir estetik çıkarın, bu ülkeyi terk ederim

Irina

New member
Oyuncu Tuvana Türkay, estetiksiz fotoğrafına gelen bir yorum üzerine, “Burnum haricinde en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim” dedi.

Oyuncu Tuvana Türkay, estetiksiz fotoğrafını yayınlanan bir toplumsal medya hesabındaki yoruma reaksiyon gösterdi.

Türkay ayrıyeten, Onur Tuna ile başrolünü paylaştığı ‘Ağır Romantik’ sinemasının gala gecesinde yaşanan ‘gaf’ olayıyla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Twitter’da, “Densiz gaflarıyla gündeme gelmeyi seven estetik güzellerimizden Tuvan Türkay” diye paylaşılan fotoğraflara, ünlü oyuncu “Burnum haricinde en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim” biçiminde cevap verdi.

30 yaşındaki oyuncu, “Densiz gaf(ları). Kelamım ona hedefiniz ‘tanınmış insanların büyük değişimlerini paylaşıp estetiği aslında ne kadar kusursuz bir şey olduğunu ve insanların kırılan özgüvenlerinin gerisindeki gerçekliği göstermektir’ demişsiniz.

Lakin densizlikten girip magazin çarpıtması bir olayı da durmadan densizlik gafları ismi altında şahsi bir hakarete dönüştürmüşsünüz. 19 yaşında 68 kg kırık burunlu parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim… Burnumu yaptırdığımı çocuk üzere sevinerek röportajımda kendim lisana getirmiştim. niye hala uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Görselimi sunup eleştirmeniz inanın ki beni üzmez. Size göre yapılmayan yerim yok ki burnum haricinde en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp ülkeyi terk ederim.

Ortadan geçmiş 11 yıl! E kâfi be kardeşim! Bir de sayfa sahibinin de sahiden tabip olması! Size gelip süreç yaptırsak en epey bizi mi kayıracaktınız. Şu gaf söylemiş olduğiniz bahse gelirsek. Tekraren oyuncu arkadaşımla alakalı olmadığı aslına bakarsanız belirtildi. İnanmak istemediniz. O sette dönen şantajları, berbat olayları illa açık mı edeyim. Oyuncu arkadaşımın rencide olmaması ismine ve emek veren arkadaşlarımın hatırına susuyorum. Benimle artık uğraşmayın rica edeceğim

.” tabirlerini kullandı.