Sagopa Kajmer, Cübbeli Ahmet’in özrünü kabul etmedi

ahmetbeyler

Active member
GazeteDuvar’ın aktardığına bakılırsa, Cübbeli Ahmet, bir periyot cemaatinde yer alan rapçi Sagopa Kajmer ile ilgili konuştu. Cübbeli Ahmet, YouTube hesabından yayınladığı görüntüde rapçiyle ilgili, “O kardeş geldi, gitti. Ailecek konutuna de gittik, geldik. sıradan bir muhabbet hasıl oldu. Hatta Risalei Kudsiyye’den müzik yaptı. Lakin daha sonra bizim de kabahatimiz şöyleki olabilir. Bizi bir kez görmeye geldi. Aşağıdaki birtakım arkadaşlar “müsait değil” demişler ya da ben mi “müsait değilim” üzere bir şey mi dedim, duydu, bilmiyorum. O denli bir şey oldu. Aklımda bu biçimde bir şey var. O orada hassas bir yapıya sahip olabilir. O denli bir darılma durumu oldu. daha sonrasında tamire kalktık lakin tamir edemedik. Kabul etmedi” sözlerini kullandı.

Sagopa Kajmer’den bir daha özür dileyebileceğini söyleyen Cübbeli Ahmet, “Ama biz onun aleyhine bir şey konuşmadık. Benim hakkımda, ‘Biz onunla arkadaşlık ettik, gittik, geldik, özel muhabbetimiz oldu, o bana âlâ ahlaklı davranmadı’ diye bir şeyi var ise şahsım ismine özür de dilerim. Hakkımı da helal ederim. Benim aleyhime konuştuysa da helal ederim, ben bunu gündem yapmadım ve yapmam” dedi.