Pablo Laso’dan geri dönüş bildirisi

Anje

Global Mod
Global Mod
Uzun yıllar Real Madrid’i çalıştırdıktan daha sonra sıhhat meseleleri sebebiyle bakılırsavinden ayrılan İspanyol koç Pablo Laso, mesleğindeki gelişmelere dair açıklamalarda bulundu.

İspanyol basınına konuşan Laso, “Şu anda kendimi çok yeterli hissediyorum ve bir daha antrenörlük yapabileceğim bir yer bulmanın vakti geldiğini düşünüyorum. Yaptığım işin paha gördüğü ve ekibe bir şeyler katabileceğim bir yerde çalışmak istiyorum. Benim için en kıymetli şey rahat çalışabilmek ve bedelli hissetmektir. Bir kulüple bir arada yeni adımlar atmadan evvel beni motive eden şey bu olur. Çalışacağım grup bu özelliklere sahip olduktan daha sonra Euroleague’de gayret edip etmemesi kıymetli değil.” dedi.

Sıhhat meseleleri yaşadığı periyotta Ergin Ataman ve Zeljko Obradovic’in kendisini daima aradığını söyleyen Laso, “Ergin Ataman ve Zeljko Obradovic, benim nasıl çalıştığımı ve nasıl bir insan olduğumu bilen beşerler. Bu insanların size sevgi göstermesi heyecan verici zira hayattaki en hoş şeylerden biri sizden hürmet ve hayranlıkla bahsedilmesidir.” sözlerini kullandı.