Mersin’de bayan cinayeti! Dilek boşanma kademesindeki erkek tarafınca katledildi…

DrEMEL

Global Mod
Global Mod
Mersşn’in Akdeniz ilçesinde özel bir hastanede laborant olarak çalışan Dilek Karaman, argümana bakılırsa babasında kalan oğlunu görmek için boşanma etabında olduğu Murat Karaman‘ın Karacailyas Mahallesi’ndeki meskenine gitti.

Burada çıkan tartışmanın hengameye dönüşmesi üzerine Murat Karaman, yanındaki tabancayla Dilek Karaman’a ateş etti.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sıhhat grupları Dilek Karaman’ın ömrünü kaybettiğini belirledi.

Olayın akabinde kaçan zanlı, yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Murat Karaman, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

SON SEYAHATİNE UĞURLANDI

Dilek Karaman’ın cenazesi hastanedeki süreçlerinin akabinde Silifke ilçesi Işıklı Mahallesi’ndeki ailesinin meskenine getirildi. Burada alınan helalliğin akabinde cenaze, Kargı Mescidi’ne getirildi.

Burada Dilek Karaman’ın babası Ahmet Ali Göktaş, yakınları ve iş arkadaşları keder yaşadı.

Kılınan namazın akabinde Karaman’ın cenazesi Kargı Mezarlığı’nda defnedildi.

DÜN DOĞUM GÜNÜYMÜŞ…

Dilek Karaman’ın komşusu Hatice Keklik, olay anında arkadaşı Dilek Karaman’ın yanında olduğunu söylemiş oldu.

Halen yaşadığı şoku atlatamadığını anlatan Keklik, dün Karaman’ın doğum günü olduğunu anımsattı.

Keklik, şöyleki konuştu:

Ben de bunu bildiğim için akşam onu yemeğe çağırdım. bir arada yemek yedik. Ona sürpriz yapmak için pasta da aldık. çabucak sonrasında, ‘Oğluma kavuşacağım, oğlumu alacağım.’ dedi. Çok memnun olduk. daha sonra eşinden haber geldi. Eşi, ‘Ben otomobil bulamadım, sen çocuğu gelip alır mısın?’ demiş. O da bizden rica etti. Eşim, ben ve Dilek bir arada gittik. Dilek otomobilden indi, çabucak gerisinden ben de indim. Yanında çocuk falan da yoktu. Birkaç el sıktı. Ben ortaya girdim, kurtarmaya çalıştım. Beni itti. O ortada 3 kurşun isabet etti. Tabancayla vurdu.