Kerem Kamışlı’yı denize atmıştı; Şevval Şahin’den Yiğit Marcus Aral açıklaması

Irina

New member
Eski Türkiye hoşu Şevval Şahin, eski erkek arkadaşı Yiğit Marcus Ortal’ın, kendisiyle yemek yiyen Kerem Kamışlı’yı denize atmasının akabinde yaptığı birinci açıklamada, “Marcus bana ve sonucuma hürmet göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Dışarıdan fazlaca komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir ruhsal şiddet” dedi.

Şevval Şahin kendisiyle yemek yiyen Kerem Kamışlı’yı denize atan eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral hakkında açıklamalarda bulundu.

Şahin, “Öncelikle yaşanan olayın şoku içerisindeyim. Birtakım şeyleri netleştirmem gerekiyor. Marcus’la olan alakamı haftalar evvel Miami’de bitirdim. Aslında bundan hayli öncesine dayanan kalp kırıklıklarım da oldu. Fakat insanın alışılmış ki de kopma süreci o kadar kolay olmayabiliyor” dedi.”Ayrılıktan daha sonra her şeyin sakin kalması, problemsiz bir ayrılık olması umuduyla onu arkadaşım olarak görmeye devam ettim” diyen Şahin, “bu biçimdedan beri er gün benimle olan bağına devam etmek istedi. Bana ve sonucuma hürmet göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Özel ömrümü bu kadar anlatmak benim için nitekim hiç kolay olmasa da olay maalesef buralara geldi” dedi.

Instagram’dan paylaşım yapan Şahin, “vakadan bir gün evvel Marcus ile bağımızın bitmesinin daha sağlıklı bir karar olduğunu yine konuşmak için haftalar daha sonra birinci kez halka açık bir yerde buluştum” kelamlarını lisana getiren Şahin, “Bana nazaran bu bağlantımızın ortasında olması gereken bir konuşmaydı bu kadar yaşanmışlıklar varken. Sonunda bana ve etrafımdaki insanlara ziyan verecek hiç bir şey yapmayacağına ve arkadaş kalacağımıza yemin etti. Hatta bu beni günler daha sonra rahatlattı. Dışarıdan epey komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir ruhsal şiddet” dedi.

Şahin kelamlarını şu biçimde sürdürdü:

“Yaşanan olay bardağı taşıran son damlaydı. bu biçimde bir akın katiyen uygun bir davranış değil. Bu sizce sağlıklı bir davranış biçimi mi? Bu yaşanan olayı basına veren de kendisi. Bağlantımızın başta bitme sebeplerinden en büyüğü de maalesef bu şekil agresyon sorunlarının olması.”

TIKLAYIN – Yiğit Marcus Aral, eski sevgilisi Şevval Şahin ile yemeğe çıkan Kerem Kamışlı’yı denize attı!