İZODER’in yeni lideri Emrullah Eruslu oldu

Forexhaft

New member
İZODER’nin 10 Haziran 2021 tarihinde düzenlediği İdare Şurası toplantısında, İZODER Lideri Levent Gökçe’nin iş değişikliğinden dolayı misyonundan ayrılması niçiniyle 14. Devir İZODER İdare Heyeti içerisinde bir daha misyon dağılımı gerçekleştirildi. İZODER İdare Heyeti Üyeleri tarafınca yapılan seçimde mevcut idare konseyinde 1. Lider Vekili olan Eryap Küme CEO’su Emrullah Eruslu oy birliği ile İZODER Başkanlığı’na seçildi.

14. Periyot İZODER İdare Heyeti’nde yapılan nazaranv dağılımına bakılırsa, İZODER’in yeni lideri seçilen Emrullah Eruslu’nun yürüttüğü 1. Lider Vekilliği nazaranvine Basaş İdare Şurası Üyesi Fazilet Ateş, daha evvel Fazilet Ateş tarafınca yürütülen 2. Lider Vekilliği misyonuna ise Mega Yalıtım Genel Müdürü Ahmet Yaşar oy birliği ile seçildi.

“Kentsel dönüşüm süreceini bir fırsat olarak görüyoruz”

İZODER’in, kurulduğu günden bu yana Türkiye’de yalıtım şuurunun artırılması ve yalıtım bölümünün gelişmesini hedeflediğini vurgulayan İZODER İdare Şurası Lideri Emrullah Eruslu, “Türkiye’deki binaların daha az güç harcayan, sağlam, inançlı ve etraf dostu bir yapıya kavuşması için ısı, su, ses ve yangın yalıtımı mamüllerinin standartlara uygun biçimde üretilmesi ve uygulanması gerekiyor. Bu doğrultuda, tüm branşlarıyla ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına kıymetli katkı sağlayan yalıtımı, tüm yapılarda yaygınlaştırmak için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bu manada yalıtım bölümü olarak önümüzdeki kentsel dönüşüm sürecini ülkemizde inançlı, güç verimli, etrafa hassas, sağlıklı ve konforlu yapıların temininde kıymetli bir fırsat olarak görüyoruz ” diye konuştu.