İsmail Küçükkaya duyurdu: Tarkan İzmir konserinden aldığı parayı bağışlıyor

ahmetbeyler

Active member
Halk TV’de Yeni Bir Sabah programını yapan İsmail Küçükkaya, 9 Eylül’de İzmir’de konser veren Tarkan’ın aldığı fiyatı üç farklı kuruma bağışlayacağını söz etti. Küçükkaya, Tarkan’ın konser için anlaştığı parayı Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Mor Çatı Bayan Sığınağı Vakfı ve yetim çocuklara bakan Darüşşafaka’ya bağışlayacağını duyurdu. Küçükkaya’nın programda verdiği bilgiler şu biçimde:

“Zaman vakit iftiralara uğrarız. Dava açıyoruz, kazandığımız ölçüleri da bağışlıyoruz. Bağış sıkıntısı Kıymetli ve hoş bir şeydir. Palavra ve dolan fazlaca haber sitesi var. Maalesef bana iftira atan birkaç haber sitesine ben de dava açacağım ve geliri bağışlayacağım.

Gelelim Tarkan sorununa. Tarkan, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile konser için sıradan düzgün bir para ölçüye anlaşmış. Sayısı da biliyorum lakin açıklamayacağım. Tarkan yaptığı yardımları açıklamayı sevmeyen epeyce büyük istekli bir insan. Bir elin verdiğini başka el görmesin diyenlerdendir.

Konser için anlaştığı parayı Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na, Mor Çatı Bayan Sığınağı Vakfı ve yetim çocuklarımıza bakan Darüşşafaka’ya bağışlayacak. Tarkan lütfen kusura bakmasın.”