İngiltere’de canlı yayında hadım manzaraları yayınlayan ‘Nullo’ tarikatına baskın

celikci

Active member
İngiltere’de canlı yayında hadım manzaraları yayınlayan ‘Nullo’ tarikatına baskın
İngiltere’de üyelerinin hadım edilme imajlarını toplumsal medyadan canlı yayınlayan ve ‘Nullo’ isimli tarikata polis baskını düzenlendi. Başşehir Londra’nın kuzeyinde bir konutu basan polis, yedi kişinin gözaltına alındığını deklare etti.

Tarikatın kelam konusu imajları paralı üyelik alan şahıslara canlı olarak yayınladığı açıklandı. İngiliz polisi, meskende üç gün boyunca arama yapıldığını ve epey sayıda bilgisayar ile delile el konduğunu duyurdu. Tarikat başkanının ‘Hadım eden’ manasındaki ‘The Eunuch Maker’ lakabını kullandığı, hadım etme sürecinin kelam konusu meskenin bodrum katında abonelerle canlı yayında paylaşılarak yapıldığı açıklandı.

İngiliz basınına göre tarikat, dokuz sene evvel penisini ve testislerini ameliyatla aldırıp lüks bir yemek davetinde konuklarına ‘servis eden’ aseksüel Japon sanatçı Mao Sugiyama’dan esinlenmiş olabilir.

İngiliz basını ‘Nullo’ hareketinin son senelerda tanınan hale geldiğini, çok olaylarda insanların ‘yamyam eğilimi yahut cinsel arzuları’ niçiniyle kendi istekleriyle hadım olduklarını, tarikatın üyelerinin büyük kısmının ise kendilerini ne erkek ne de bayan oalrak gördükleri için bu yolu tercih ettiklerini yazdı. Buna bakılırsa, dünya çapında 15 bin istekli Nullo tarikatı üyesi olduğu düşünülüyor. (DIŞ HABERLER)

ALINTIDIR