Deniz Akkaya: Paşalar üzere yattık çıktık

Irina

New member
Selin Ciğerci‘nin aldırdığı önlem sonucunı ihlal edince 3 gün zorlama mahpusu cezasına çarptırılan eski model Deniz Akkaya, Bakırköy Bayan Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan bugün çıktı.

3 gün evvel cezasını çekmek üzere Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim olan Deniz Akkaya Bakırköy Bayan Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na konulmuştu. Saat 12.00’da cezaevinden çıkan Deniz Akkaya, “Buradan bu biçimde dram kıssası çıkarılacak bir durum yok. Topu topu 3 gün kaldım. Bu 3 gün bana hayatımda yaşayamayacağım bir tecrübe ve müşahede fırsatı verdi. Ben 3 gün kucak dolusu kitap okudum. Doğan Cüceloğlu‘nun kitaplarını okudum” dedi.

“Tarlabaşı’ndan Londra’ya uzanan ‘Cinderella’ kıssasında, FETÖ münasebetleri olan herkesi şikâyet edeceğim”

Akkaya, “Takma ismiyle Selin Ciğerci, gerçek ismi Okan olan bir şahıs pedofili hatasıyla bilhassa yargılanmak üzere mahkemesi başlayacak kişi ki bunlar daima takma isimler kullanıyorlar. Ben bu şahsa konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan zira. Ben hapisteyken konuşamamam için bir önlem sonucu aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme bu biçimde saçma bir olayın mümkün olmadığını söylemiş oldukleri için mahkemeler bu konuşmamda hiç bir sakınca görmediklerini söylemişler. Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı’ndan Londra’ya uzanan ‘Cinderella’ öyküsünde, FETÖ ile bağlantıları olan herkesi şikayet ettikten daha sonra, naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim” diye konuştu.

“çok paşalar üzere yattık çıktık” diyen Akkaya, “Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. esasen savcılıkta da bu FETÖ ilgileri ile ilgili biz randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için esasen önlem aldırmış” halinde konuştu.