Biden’ın Oval Ofisi var. Ama odak noktası Trump.

Anje

Global Mod
Global Mod
Yine de, anti-kaos, Trump’ın kargaşasından bıkmış seçmenlere hitap edebilir, ancak geçmişte büyük bir olasılık hareketi olmamıştır. Uzun süredir Cumhuriyetçi bir stratejist olan Kevin Madden, “Biden’ın ekibinin bölünmüş ekran kontrastının kendi lehlerine çalıştığını söyleyeceğini umuyorum” dedi. “Ama sorun şu ki, Trump söz konusu olduğunda, ekranın yarısını asla alamadıkları günler veya haftalar olabilir.”

Tabii ki, başka hiçbir başkan Bay Trump’ın şu anda aldığı türden bir tanıtım istemez, ancak eski başkana olan saplantı bu tarihi arayışın ötesine geçecektir. Georgia’daki Fulton İlçe Bölge Savcısı Fani T. Willis, yakında Bay Trump’ı 2020 seçimlerine müdahale girişiminde bulunmakla suçlayıp suçlamamaya karar verebilirken, federal bir özel avukat olan Jack Smith 6 Ocak’la ilgili suçlamaları takip edebilir. 2021, Kongre Binası’na saldırı ve eski Başkan’ın gizli belgeleri yayınlamayı reddetmesi.

Sanki bu, dikkatleri Beyaz Saray’a değil de doğrudan Mar-a-Lago’ya çekmek için yeterli değilmiş gibi, Bay Trump’ın 25 Nisan’da yazar E. Jean Carroll tarafından açılan bir hukuk davasında yargılanması planlanıyor. onu ona tecavüz etmekle suçlayan. Ve 2 Ekim’de, New York Başsavcısı Letitia James’in mali dolandırıcılık iddialarına ilişkin bir hukuk davası izlenecek.

Tüm bunlara rağmen, Başkan’ın Bilim ve Teknoloji Danışma Konseyi’nin bir toplantısı kablolu televizyon yapımcılarına ve hatta onların izleyicilerine o kadar da ikna edici gelmeyebilir. Bay Biden, hidrojen elektrolizörleri yapan bir fabrikayı tanıtmak için Pazartesi günü Minnesota’ya uçtuğunda, haber kanalları Bay Trump’ın “Trump Force One” adlı özel uçağının New York’a doğru kalktığını gösterdi.

Times muhabirleri siyaseti nasıl ele alıyor? Gazetecilerimizin bağımsız gözlemciler olmalarına güveniyoruz. Bu nedenle, Times çalışanlarının oy kullanmasına izin verilirken, adayları desteklemelerine veya siyasi nedenlerle kampanya yürütmelerine izin verilmez. Buna, bir hareketi desteklemek için yürüyüşlere veya mitinglere katılmak veya siyasi adaylar veya seçim amaçları için bağış yapmak veya para toplamak da dahildir.

Bay Trump’tan ayrılan eski bir Cumhuriyetçi Ulusal Komite başkanı olan Michael Steele, “İstasyon değiştiriyorum ve başımı sallıyorum” dedi. Twitter’da yazdı. “Medya, Trump’ın aynı anda her şey olma susuzluğunu gidermeye devam ederken, bu Trump enfeksiyonundan kurtulamamamıza şaşmamalı! Uçakta, uçakta, arabada. Hepiniz bugün seyahat eden gerçek @POTUS’u biliyor musunuz?