Beşiktaş’ta imzalar atıldı! Üç sponsor…

Anje

Global Mod
Global Mod
Beşiktaş Kulübü, amatör branşlarından hentbol, bayan voleybol ve tekerlekli sandalye basketbol için sponsorluk muahedesi gerçekleştirdi.

BEŞİKTAŞ AMATÖR SPORLARI GÜÇLENDİRDİ

Vodafone Park’ta düzenlenen imza merasimine Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi’nin yanı sıra Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Mehtap Mutluşan Ferah, Yurtbay Seramik İdare Şurası Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay, Ceysu İdare Heyeti Lideri Ali Ceylan ve Baba Yapı İdare Konseyi Lideri Elçin Kılınç katıldı.

Muahedeye bakılırsa hentbol forma göğüs sponsoru Yurtbay Seramik, bayan voleybol isim ve forma göğüs sponsoru Ceysu, tekerlekli sandalye basketbol forma göğüs sponsoru da Baba Yapı oldu. Ahmet Işık Çebi, yaptığı açıklamada, sporun ekonomik manada zahmetten geçtiği periyotta yapılan takviyelerin değerine değindi.

“AMATÖR SPORUN HAZZI BÜYÜK”

Tüm sponsorlara teşekkür eden Çebi, “Amatör ruhla yapılan sporda daha başka bir keyif var. Amatörce yarışan arkadaşlarımızın duyduğu haz, onları destekleyenler ve bizim üzere o sporu sevip, dayanak verenlerin duyduğu hazzın hayli büyük olduğunu tabir etmek istiyorum. Amatör sporun değerini uygun biliyoruz.” sözlerini kullandı.

Amatörlere takviye için yaptığı çağrıyı hatırlatan Çebi, şunları kaydetti:

“Beşiktaşlıların Beşiktaş’ı sahiplenmelerini istemiştim. O davete karşılık veren firmaların birinci 3’ünü bugün sizlerle paylaşıyoruz. Bunun devamı gelmeye devam ediyor. Benim talebime anında karşılık veren 3 değerli şirket ve sahiplerine Beşiktaş ismine candan teşekkür ediyorum. İsim ve göğüs sponsoru olarak her biri amatör şubelerde bize katkı vereceklerdir.”

BEŞİKTAŞ’A niye TAKVİYE VERDİLER?

Zeki İlter Yurtbay ise “Parkede ekol şampiyon Beşiktaş hentbol kadrosuna vermiş olduğumuz dayanak bizim için epeyce kıymetli. Geçmişten günümüze futbola verilmiş nizamlı dayanağın ülkemizi bu alanda ne kadar ileri götürdüğü malum. Amatörlere de bu dayanağın verilmesi gerekiyor.” diye konuştu.

Ali Ceylan da “Beşiktaş’a hizmet edebilme fırsatı verdikleri için lider ve idareye teşekkür ederiz. Beşiktaş sevdalısı olarak firmamızın isminin Beşiktaş ile yan yana yazılması bizim için onur. Voleybolu geliştirmek ve şampiyon kadro oluşturmak için buradayız. Sizlerin takviyesiyle bunu yapacağımıza inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Beşiktaş için bir şeyler yapmanın değerine değinen Elçin Kılınç ise şunları kaydetti:

“Başkanımızın davetini duyar duymaz harekete geçtik. Beşiktaş’a gönül vermiş bir Beşiktaş sevdalısıyım. Almış olduğum sorumluluğum daha sonrasında yeterli bir takım oluşturdum. Biroldukca proje geliştiriyoruz branşımız hayli özel. Ana amaçlarımız Beşiktaş’ın armasını her branşta olduğu üzere şampiyonluğa taşımak. Liderimizden aldığımız yetkiyle şampiyon bir takım kurduğumuza inanıyorum. Bizim motivasyonumuz yüksek lakin bunu üstte tutacak ögelerden biri topluluğumuzun maçlarımıza gelerek bizleri desteklemesi. Yanımızda olduğunuzu lütfen bize hissettirin. Beşiktaş bir ailedir, inandığım şeylerden biri bu. ‘Engeller bizi durduramaz’ sloganımızdır.”