Beal: “Artık değerli maçlarda oynamak istiyorum…”

Anje

Global Mod
Global Mod
Washington Wizards yıldızı Bradley Beal, hür oyuncu periyodunda nasıl bir karar alacağıyla söylentilere değindi.

yıllar ortasında çıkan söylentilerde birfazlaca kadroyla ismi geçen ve hür oyuncu olmaya karar vermesi durumunda büyük ilgi görmesi beklenen Beal, “The Draymond Green Show” isimli podcast’te Wizards’taki geleceği hakkında samimi bir biçimde konuştu:

“Söylenen her şeyi olumlu karşılıyorum. Öteki grupların beni istediklerine dair söylentilere hiç kızmıyorum. Hatta bence bu düzgün bir şey, değil mi? İşimiz üzerinde emek gösteriyoruz ve kendi grubumuz dahil birfazlaca farklı grup bizi istiyor.

İstediğim sonucu verebilirim. Para hayli hoş, ancak parayla bir arada maç kazanmak da istiyorum. Aşikâr bir şey için oynayabilmek istiyorum. Artık Haziran sonunda, değerli maçlarda oynamayı istek ediyorum. İstediğim bu.”

10 yıllık profesyonel mesleğinin tamamını Washington’da geçiren Beal, dönemini bilek sakatlığından ötürü kapamadan evvel maç başına 23.2 sayı, 4.7 ribaund ve 6.6 asist ortalamalarına sahipti.