Ali Erkazan’dan Levent Ülgen’e: Onu affetmeyeceğim, beni sattı!

Irina

New member
Oyuncu Ali Erkazan, 2002-2006 yılları içinde yayınlanan En Son Babalar Duyar dizisindeki rol arkadaşı Levent Ülgen‘i nankör olmakla suçlarken, “Set çalışanlarının hakları için çaba verdiğim sırada beni sattı. Birol İnanç’a ‘Ali abi olmadan bu iş olmaz’ demedi, diziye devam etti. Onu affetmeyeceğim” dedi.

40 yıllık oyuncu Ali Erkazan konuk olduğu 2. Sayfa isimli magazin programında En Son Babalar Duyar dizisinde damadı rolünü canlandıran Levent Ülgen’in kendisine karşı “nankörlük ettiğini” söylemiş oldu.

“Onu diziye ben aldırdım” diyen Erkazan, “Nankörlüğünden ötürü, beni satmasından dolayı ömrüm boyunca affetmeyeceğim Levent Ülgen vardır. tekrar hayat beni onunla hiç bir vakit karşı karşıya getiremez” diye konuştu.

Yaşanan olayların perde gerisini anlatan Ali Erkazan, “En Son Babalar Duyar dizisine bir damat aranıyordu ben Levent’i lokantada yemek yerken gördüm, teklifte bulundum. ‘Abi sen tamam diyorsan ben hazırım’ dedi. Ben de çabucak yetkilileri aradım, her şeyi ben konuştum. Nasıl oynaması gerektiğine kadar anlattım” dedi.

Erkazan, “Yöneticiler o devir bizim mukavelemizde yazan hususları karşılıyordu fakat çalışanlar paralarını almakta zorlanıyordu. Biz de devreye girdik, biraz kasvetler yaşadık yapımcıyla. Birol İnanç bizim alttan kuyumuzu kazmış, Ayşegül’le beni ekarte etmenin yollarına başvurdu. Orada Levent Ülgen ile Metin Coşkun da Birol’a hizmet etti. ‘Ayşegül abla ile Ali abi olmadan bu iş olmaz’ demediler. Birol ‘Biz Ali abi ve Ayşegül Hanım’la anlaşamadık, anlaşamaya da biliriz onlar olmadan diziye devam eder misiniz?’ diye soruyor, bunlar da ‘Biz ederiz’ karşılığını veriyorlar. Birol da kıssayı damadın üzerine çevirip bizi ekarte etti. Bunlar da ona hizmet ettiler” tabirlerini kullandı.